You are here:  / Yokomo b max4 ii / Escaperoom Gdańsk

Escaperoom Gdańsk

Escaperoom Gdańsk
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Escape room – rozrywka dla każdego

Od pewnego czasu w naszym kraju coraz większą popularnością cieszą się pokoje zagadek. Ta forma rozrywki stała się bardzo popularna zarówno wśród starszych jak i młodszych uczestników zabawy. Swoje korzenie ma ona w świecie wirtualnych gier. Ale przecież więcej emocji dostarczy nam przeżywanie przygód w świecie realnym, stąd tak wielka popularność escape room.
W grze chodzi po prostu o znalezienie wyjścia z pokoju. Maksymalnie pięcioosobowa grupa zostaje zamknięta w wybranym pokoju i ma około godziny na znalezienie wyjścia. Każdy pokój posiada mnóstwo zagadek, które po rozwiązaniu pozwolą graczowi uwolnić się z zamknięcia. Jednak wszystko dzieje się pod presją czasu, dlatego wzbudza tak wiele emocji.
Na wyprawę do takiego pokoju zagadek warto wybrać się z grupą znajomych lub z całą rodziną. I chociaż niełatwym zadaniem jest rozwiązanie licznych łamigłówek, będzie to na pewno świetna zabawa dla wszystkich.
W naszym kraju wciąż pojawiają się nowe pokoje zagadek. Wśród wielu na uwagę zasługuje escaperoom Gdańsk. Jest to miasto 14 firm posiadających 38 pokoi. Aby zapoznać się z bogatą ofertą tego miasta, warto wejść na strony internetowe. Pod hasłem „escaperoom Gdańsk” znajdziemy nazwy pokoi, czas trwania zabawy, poziom i cenę. Ciekawość budzą takie nazwy pokoi, jak na przykład Krwawy wódz, Chata guślarki, Ucieczka z więzienia, Grobowiec Faraona, Okręt podwodny, Katastrofa w przestworzach i wiele jeszcze innych. Bardzo dobre oceny i opinie graczy zachęcą na pewno do wyboru właśnie tych pokoi gier.

Podobne wpisy: