You are here:  / Forta Sport / Taśmy CuZu37

Taśmy CuZu37

Taśmy CuZu37
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Remont instalacji elektrycznej

Jak stara jest twoja instalacja elektryczna? Jeżeli mieszkasz w starym budynku to możliwe że niektóre przewody wciąż będą aluminiowe. Jest to o tyle ważne że ze względu na gorszą przewodność aluminium przewodzi prąd mniej wydajnie od miedzi.
Z pewnością powinieneś jak najszybciej wymienić kable aluminiowe na miedziane. Przy okazji jest to świetna okazja aby poprowadzić przewody inaczej. W wielu mieszkaniach w przypadkowych miejscach wystają jakieś kable. Wygląda to nieestetycznie i może stanowić zagrożenie bo łatwo się o taką przeszkodę potknąć.
Remontując instalację elektryczną będziesz mieć możliwość poprowadzić kable poza zasięgiem wzroku domowników. Możesz zagipsować je w ścianie, lub przykryć boazerią, albo ułożyć za meblami.
Ważne żeby przed pracą zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Oczywiście potrzebujesz kabli, ale również szczypiec do ich przecinania. Przydadzą się też taśmy izolacyjne żeby zabezpieczyć końcówki przewodów. Mogą być również potrzebne nowe kontakty, włączniki światła i puszki elektryczne.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Podobne wpisy: